top of page

03

We are feopatito

feo ikon_cervena.png

"Advertising is only evil when  it advertises evil things."

Jsme kreativní studio z Brna, které klade velký důraz na plné propojení navzájem se doplňujících „individuí“.  Proto naše výstupy nejsou dílem jedince, ale společným dílem celého týmu. Díky tomu dokážeme být velmi multifunkční.

"As the media landscape evolves, we believe that clients need a partner who understands how to combine both of the advertisement... magic and logic. We have built facilitiesin which these two age-long enemies live in a functional symbiosis."

who.jpg

Jsme tedy schopni pracovat jak na dílčích částech komunikační strategie, tak se i plně podílet na jejím vzniku. Máme zkušenosti jak s tvorbou celých kampaní, tak i s tvorbou dílčích částí komunikace. Tvorba klíčových vizuálů a jejich následné rozpracování do komunikačního mixu, tvorba in-store aktivit včetně jejich zpracování do výsledné podoby. Jsme schopni tvořit „klasické klíčové vizuály“ i složitější, postprodukčně zpracovanou grafiku jako základ celé komunikace. Naše zkušenosti zasahují i do packagingu, organizace a realizace focení, tvorby 3D, webdesign, branding, Corporate Identity a mnoho dalšího viz. our skills.

We Work|ed for 

Na poli reklamy působíme více jak 9 let. A protože jsme snaživí, tak jsme trošku pomohli štěstí. Díky kombinaci obojího se zde můžeme pochlubit, kdo všechno nám pomohl k tomu, být zase o něco zkušenější :).

Our Partners...

Máme to štěstí, že za dobu, co jsme na trhu, si nás všimlo i pár zajímavých lidí z oboru. Slovo dalo slovo a tím začala i vzájemná dlouhodobá spolupráce, která do našeho studia „přivála“ několik zajímavých projektů i značek (brandů). Ale nejen to,  spolupráce s těmito subjekty nás především obohatila  o nové poznatky a zkušenosti. Děkujeme!

CHECK IT
red elephant.png
download (1).png
upba logo.png
webmill copy.png
pj.png

We never...

NIKDY NEPŘESTAT HLEDAT.  Nikdy nepřestat hledat řešení. Nikdy nepřestat hledat způsob, jak... Nikdy nepřestat hledat nové posily, co nás posunou zase o kus dál. Nikdy nepřestat hledat výzvy. Nikdy nepřestat hledat z prvu bláznivé a někdy i děsivé řešení („dobrý nápad se pozná tak, že na začátku všechny vyděsí, včetně autora“)Jednoduše - #kachnahledareseni  |  #kachnahledaposilu  |  #kachnahledainspiraci

bottom of page