LifeLike

Logo | ReBranding | and More ...

 Client:  LifeLike   for:  LifeLike

 Who made it:   Tomáš Repa, Jindra Vraga, Martin Horák, Markéta Zdvihalová,  Jan Jackson, 

Jo, jo... tohle je náš momentální benjamín a oblíbenec. Začalo to nevinně a rozjelo se raketovou rychlostí. Není nad klienta, který se toho nebojí. „No z prvu jsem si myslel, že si ze mě děláte srandu. Ale veřím tomu, tak do toho pojďme,“ ozvalo se z úst klienta při naší první prezentaci nového konceptu. Tahle slova nás vždy potěší! 

Tento projekt nám dělá jen a jen radost. Vše začalo nevinně. „Chtěli bychom nějaký refresh!“ No, ale když tohle vysloví chlap od hlavy až k patě „pomalovanej“, co vás hned napadne? Nás teda napadlo ty packy taky „pomalovat“, a povedlo se. Vznikl koncept. Ten se odprezentoval a v ten samý den se začalo makat o sto (i) šest. Nezůstal tu kámen na kameni, včetně nosné myšlenky brandu. Ano, přiznáváme, je to risk. Ale zatím máme veskrze pozitivní ohlasy. To je to, co nás motivuje!

 Brand Strategy   Voice of Tone   Brand positioning  

 Communication strategy   Logo   Packaging   Key Visuals   Social Media Video Commercials   Social & on-line Communication   WEB presentation   Merchandise   ...  AND MORE  ...

Každá příchuť má svoji originální kresbu. A že jich je! Skryli jsme do nich i několik vzkazů a fórků, aby se pack jen tak neokoukal.

 life with 

 LifeLike 

Produkty jsou rozděleny do několika produktových řad, každé je určena identifikační barva a unikátní systém stavby kreseb.

 visual communication 

 LifeLike 

A když už kresbičky, tak všude! 

Objevte svět různorodosti, barev, chutí, nespoutanosti, variace. 

Prostě a jednoduše kombinujte, pečte, vařte, mlsejte ... OBJEVujte!

Thank U for

watching

  • 77-behance-512 copy_white
  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon