Richardova limonáda

Full Brand build project

 Client:  Richardova limonáda   for:  Richardova limonáda

 

 Who made it:   Tomáš Repa, Jindra Vraga, Martin Horák, Markéta Zdvihalová, Petr Joura, Jan Jackson, Honza Růžička,

 „Do projektu Richardova Limonáda jsme se zamilovali hned na začátku. Brand idea určená spol. Red Elephant nám byla více než blízká a samotný příběh, který vedl ke vzniku, nás vzal za srdce.“ 

Jak to celé začalo? Po sezení s klientem proběhl pečlivý research trhu, následně proběhla studie... Ale prd!  „Vše začalo receptem po babičce...“ a sledem několika dobrých voleb a rozhodnutí, v některých případech vyplývajících z rad podložených zkušenostmi a pár stohy knih.

  Logo   Packaging   Key Visuals   Social Media Video Commercials   Social & on-line Communication   WEB presentation   instore activation   ...  AND MORE  ...

Bylo na začátku vejce či slepice? Na začátku byl kousek „ošoupaného“ papíru, na kterém bylo sepsáno pár odrážek, které po přečtení v nálezci vyvolali tzv. „chuťovou paměť“ - byl to recept na domácí květové sirupy.

Ale nebyli jsme to jen my, kdo za tímto projektem stál. Duši a hlavní myšlenku do něj vdechla Lenka Valachovičová z RedElephant. Díky ní vznikl geniální nápad, který odrážel i „zlaté“ srdce společnosti. Při vzniku totiž došlo ke spojení s projektem Dům pro Jůlii. A to se odrazilo i v celé komunikaci. Protože „naše“ limonáda je dobrá na srdce! Z každé lahve jdou totiž 2 Kč na zmíněný projekt #limonadadobranasrdce. Díky spojení dobrého srdce a myslící hlavy a receptu po babičce vznikl tento, myslím, že nejen pro nás, úžasný projekt.

 Key visuals 

 adapted to print 

 on-line 

 campaigns 

 in-store 

 activation 

 Brand core idea: 

 #limonadadobranasrdce 

Součástí tvorby bylo i nespočet různorodých aplikací do komunikačního mixu. Pokryli jsme on-line, in-store, retail i personalized direct marketing. 

Nestačilo? Pak zkuste mrknout na náš  Behance 

Thank U for

watching

  • 77-behance-512 copy_white
  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon